Manas Kalıp / Manas Tooling Press Automotive

Emrah Burulday

Administrator
Yönetici
3 Ağu 2019
10
3
3
Arkadaşlar merhaba... Diğer bir çok forumda olduğu gibi bu forumda da İlk paylaşımı kendim yapıyorum...
Allah (cc) nasip etti 12.12.2012 yılında Ufak kardeşimi de Yanıma alarak Manas otomotiv şirketinin İlk Startını verdik... Kuruluşumuz ibretlik yaşanmışlıklarla dolu ama bu detaylara inmeyeceğim. Hakka hukuka girmeden , Faize leaseng e bulaşmadan, üstelik Neredeyse Sıfır sermaye ile Tam o tarihte Makinalara Ya bismillah deyip start verdik. Zamanla sıkıntılarımız oldu Ama Dükkanı devraldığımız İsmini belirtmeden geçemeyeceğim Fatih Çağrın abimizinde Ödeme noktasındaki taksitlendirme ve Özverisi ile Borcumuzu kısa zamanda ödeyip Sonrasında Yeni yatırımlar Ve istihtamlarla bu noktaya kadar gelebildik.. Rabbim devamını nasip eylesin... Herkese İyi forumlar...

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
--------
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
---------
Manas Kalıp Wep Sitesi

manasotomotiv2 - Kopya.jpg
MANAS; 12.12.2012 tarihinde, sektörde tasarım ve üretim kademelerinde, çeşitli pozisyonlarda, yıllarca çalışmış iki kardeş tarafından kurulmuştur.
MANAS; 24.2.2014 tarihinde daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilme adına limited şirket olmuştur.

MANAS; 01.01.2019 tarihinde 1500m2 kapalı 2400 m2 açık alanı olan yeni yerine taşınmıştır.

MANAS; kalıp üretiminin her aşamasında yetenekli yöneticileri ve personeli ile sac kalıplarında ve özellikle prograsif kalıplarda uzmanlaşmıştır.

MANAS; sektörün önde gelen otomotiv, beyaz eşya, mobilya, enerji şirketlerinin proses-tasarım ve imalat standartlarına göre üretim yapabilecek kapasite ve tecrübeye sahiptir.

MANAS yıllar içinde kazanılan deneyimleri, teknik bilgi ve beceriyi, bir sinerji oluşturarak sektöre aktarma düşüncesindedir.

MANAS; kısa zamanda minimum maliyetle hızlı ve temiz iş prensibini benimsemiş ve maksimum müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

MANAS; üretim makine ve ekipmanlarını, teknolojik gelişmeleri takip ederek modernize etmektedir.

MANAS; insan ve çevre odaklıdır. Personelinin mutluluğu ve gelişimi için sürekli eğitim uygulamakta ve sosyal sorumluluk ilkesiyle çalışanlarının üretim, çevre ve kişisel gelişim anlamında katılımcılığını sağlamaktadır.

MANAS; Endüstri 4.0 devrimini yakından takip etmektedir. Gerek firmanın tasarım-üretim alanında, gerekse ürettiği ürünler anlamında Endüstri 4.0 devriminin gerekliliklerini sağlamayı hedeflemektedir. Büyümekte olan firmamız 2019 yılı itibariyle

manasotomotiv3.jpg
ENG;
About Us

MANAS has been founded in 12.12.2012 as sole proprietorship by two brothers, have worked in many years and at different positions upon design and manufacturing levels of the tooling sector.

MANAS has become a limited company in order to provide more quality service in 24.02.2014.

Manas; has been moved to its new place with 1500m2 closed and 2400 m2 open area on 01.01.2019.

MANAS has expertized upon metal sheet and especially prograssive toolings in each stages of production, through its skilled managers and personnel.

MANAS has capacity and experience to be able to produce, according to process-design and manufacturing standarts of the outstanding automotive, white goods, furniture and energy companies.

MANAS thinks to contribute its technical knowledge, craft and experiences, gained during years, by creating a synergy, into the tooling sector.

MANAS has appreciated the principle of quick and clean work with minimum cost in short duration, also aimed maximum customer satisfaction.

MANAS has been modernizing its production machinery and equipment by monitoring the technological developments.

MANAS, focused on human and environment, not only implementing continous education in order to develop employees’ hapinness and improvement, but also providing the participation of the employees upon producing ability, environmental concious and individual development, through social responsibilities.

MANAS has been closely following Industry 4.0 revolution. MANAS targets to afford requirements of Industry 4.0, either upon the design and manufacturing functions or produced goods.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Üst